Доставка та оплата

Підприємство El -market.com.ua пропонує безпечну доставку замовлень. Всі вантажі перед відправкою перевіряються і страхуються на повну вартість.Ми працюємо тільки з перевізником «Нова Пошта». 

Вартість доставки розраховується за тарифами Нової Пошти і залежить від габаритів і маси товару. Оплата вартості доставки здійснюється у відділенні компанії-перевізника при отриманні замовлення . 

Існує два типи доставок в регіони :
– Доставка на склад перевізника у Вашому місті
– Доставка “до дверей” , тобто за адресою клієнта.
Перелік відділень ( більше 1200 ) , в які здійснюється доставка можна уточнити у наших менеджерів , або на сайті перевізника «Нова пошта» www.novaposhta.com.ua . Для отримання замовлення необхідно мати при собі паспорт та знати номер експрес накладної , яку повідомить Вам наш менеджер. При отриманні вантажу перевірте цілісність упаковки та вмісту. У випадки виявлення дефектів обов’язково зв’яжіться з нашими менеджерами . За Вашим бажанням ми здійснимо доставку замовлення і за допомогою інших транспортних компаній , що необхідно узгодити при оформленні замовлення.
Самовивіз замовлень здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10 до 18годин
за адресою : с. Сокільники , вул. Львівська Бічна 9 , 3 поверх .

ОПЛАТА

Оплатити замовлення можна одним із таких способів:

Банківський платіж (Безготівковий розрахунок)
Для приватних покупців
Після прийому замовлення ми надамо рахунок, який ви зможете оплатити в будь-якому відділенні банку (при цьому вам доведеться оплатити послуги банку – 1-2% від суми оплати).

Для юридичних осіб
Після обробки замовлення ми виставимо вам рахунок для оплати. Всі необхідні документи будуть доставлені разом із замовленням або поштою. Ми є платниками ПДВ.

Поповнення карткового рахунку
Карта Приватбанку
Оплата замовлення здійснюється шляхом поповнення карткового рахунку , відкритого в КБ Приватбанк . Поповнити картковий рахунок можна в системі “Приват 24 ” або через термінал в будь-якому відділенні Приватбанку.
 

Готівкою при отриманні у відділенні Нової пошти ( Накладений платіж)
Відправка замовлень з післяплатою можлива тільки після підтвердження замовлення передоплатою в розмірі не менше 50 %. При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти у вашому місті необхідно буде оплатити

 – Суму накладеного платежу ( сума замовлення за вирахуванням суми передоплати )
 – Вартість доставки посилки по Україні (за тарифами Нової Пошти )
 – Вартість послуги післяплати (за тарифами Нової Пошти : 2 % від суми накладеного платежу + 14 грн)

 

Готівкою при отриманні в офісі.
Оплата замовлення здійснюється в офісі компанії El-market.com.ua