• м. Львів, вул. Стрийська, 45 "ЖК Леви Міста"
  • +38 (096) 267 07 83
  • eliteslight@gmail.com

NOWODVORSKI

Nowodvorski  (ПОЛЬЩА)

Компанія « Nowodvorski Lighting » - це сімейне підприємство, засноване в 1994 р.

До 2011 р. воно працювало під маркою « TECHNOLUX ».

Наші переваги

 професійність
Завдання в області розробки і запуску у виробництво світильників , що реалізуються в перебігу 18 років , дозволили нам набути досвіду , що становить потужний капітал компанії.

високий стандарт
Контроль якості присутня на кожному етапі виробництва , починаючи з ретельного підбору субпідрядників , контролю поставляються ними матеріалів і комплектуючих , контролю напівфабрикатів на кожній фазі обробки , і закінчуючи готовими виробами.

Все це заради того , щоб наш виріб було безпечним , красивим і якісним.

безвідмовне обслуговування
Безвідмовне і швидке виконання замовлень гарантує той факт , що наші вироби виготовляються у Польщі. За рахунок цього ми можемо блискавично реагувати на мінливі потреби клієнтів.

Обсяг комерційної пропозиції :

На початку діяльності в комерційній пропозиції компанії було всього трохи більше десяти виробів.

У 2004 році комерційну пропозицію включало близько 500 каталожних продуктів.

Унаслідок часто змінюються тенденцій в дизайні інтер'єрів , а також керуючись прагненням донести нашу комерційну пропозицію до якомога більшої кількості потенційних клієнтів , сьогодні ми можемо запропонувати понад 2500 моделей. Обсяг комерційного пропозиції безперервно доповнюється , оскільки наша мета - це задоволення найбільш широкого попиту , не тільки щодо смаку клієнтів , але і функціональності світильників.